Управління

Основні принципи управління

Управління навчально-виховним процесом у школі є складною і динамічною системою, яка відтворює складну мережу різноманітних міжособистісних стосунків і зв'язків між їїелементами. Для того щоб системний підхід здійснювався та розвивався, мав творчий характер, він повинен бути теоретично обгрунтований на основі наукової організаціїпедагогічної праці та управління з урахуванням вимог ергономіки.
     Упровадження в практику нашої школи науково обгрунтованих принципів і методівуправління та навчання, використання новаторських ідей кращих педагогів і досвіду класичної педагогічної науки сприяє впровадженню наукової організації педагогічноїпраці та ергономіки в навчальний процес.
      Наукова організація праці - творча проблема яка містить у собі наукову організацію управління, спрямовану на створення умов ефективного формування компетентностей учнів і ефективне використання ресурсів школи.
 Проблеми наукової організації праці розглядаються на всіх методичних заходах. Упровадження наукової організації в школі пов'язане із перспективним плануванням роботи, удосконалення навчально-виховного процесу, підвищенням професійного рівня педагогів, ефективності навчально-виховного процесу.
 Добре організований сучасний заклад - це єдиний організм, усі підрозділи якого пов'язані
між собою. Ефективність роботи закладу залежить від усього їого колективу, чіткого планування та системи управлінської діяльності.

Модель управління
 Директор - управління школою
 Заступники директора - управління якістю роботи педагогів
 Учитель - управління навчання учнів