Шкільна газета

"Відкриття військово-спортивної гри "Зірниця на козацьких стежках"

14 жовтня на Пречисту Богородицю, в День українського козацтва на площі імені Б.Хмельницького
зібралися команди з усіх шкіл міста на чолі з графом-отаманом козацтва Олександром Шевченком, представником Нікопольської Січі Миколою Степановичем, представниками виконкому, школи десанту,
воїнами-інтернаціоналістами, щоб урочисто відкрити військово-спортивну гру "Зірниця на козацьких стежках"
   Граф-отаман Олександр Шевченко привітав усіх присутніх зі стартом гри.Зазначив, що саме на  цьому місці (біля пам'ятника Б.Хмельницькому) гетьманом був обраний Б.Хмельницький, саме почався похід козацтва за свободу України.
   Учнів, педагогів школи привітав секретар міської ради Метер Михайло Аркадійович. Побажав хорошого старту, наснаги, витримки, веселого настрою.
   Після урочистого відкриття команди школи вишикувались колоною, яку очолив Олексанр Шевченко.
Вона попрямувала по вул. Херсонській до пам'ятника Вічної Слави, щоб хвилиною мовчання вшанувати
тих, які полегли в боях у роки  ВВв, а також взяти частинку вогника від Вічного вогню для того,
щоб вогонь в серцях дітей і дорослих задля творення добра.
   Потім процесія рушила в парк Перемоги, де представники школи десанту, воїни-інтернаціоналісти
намісті показали дітям фрагменти бойового мистецтва, нападу та оборони, стрільбу по бляшанках.
Бажаючим була надана можливість зробити но декілька пострілів з автомату. Втомлені, але щасливі
діти попрямували кожен до своїх шкіл.