Традиції народів світу. Франція.

"Де люди - там звичай",-говорить прислів'я. Насправді, у кожного народу є свої традиції та звичаї.Учні 9-В класу працювали над проектом "Традиції народів світу.Франція." і результати його представили 12.12.11 в актовій залі
школи.  Франція - європейська  країна, проте  дуже  вирізняється   від  своїх  сусідів.  Вона  багатокольорова: це
трикольоровий прапор,бравий "гальський півень", яскравікольори карнавалів у Ніцці та Битви квітів, вишуканість смаків французької кухні, розмаїття барв і фантазій високої моди та найкращі у світі парфуми.Французи цінують галантність у всьому,навіть коли мова йде про привітання. У Франції у кожного є можливість стати королем або королевою. Це можливо 6 січня, коли французи святкують свято королів.Після того, як ми представили проект, здається, що Франція стала значно блищою до нас. Про це (і не тільки) був проект 9-В класу.